Чиста вода у Вашому будинку

Ось настав довгожданий момент - Ви в'їжджаєте у свій заміський дім. Скільки сил і засобів витрачені на те, щоб зробити Ваше життя в котеджі дійсно комфортної. Красиві меблі, дорога сантехніка, сучасні системи опалювання і водопостачання.

 А чи усі Ви продумали при проектуванні водозабезпечення Вашого будинку? Чи замислювалися Ви, яка вода тече по трубах, поступає в посудомийну і пральну машину, пестить Ваше тіло у ванні? Навіть зовні чиста і прозора вода може містити такий "букет" різних домішок, що користуватися нею часом просто небезпечно. За даними ВООЗ, 80% захворювань на планеті пов'язано з неякісною питною водою.

Небагато знають, що:

- Пісок, глина, частинки мінералів, що містяться у воді, виводять з ладу побутові прилади і сантехніку, знижують тиск води у водопроводі.

- Тривале вживання людиною води з підвищеним вмістом заліза(більше 0,3 мг/л) призводить до захворювань печінки, збільшує ризик інфарктів, негативно впливає на репродуктивну функцію організму. Із-за окислювальних процесів і життєдіяльності залізистих бактерій водопровід може повністю "зарости" за декілька місяців. Ну, а іржаві патьоки на дорогій сантехніці взагалі залишимо без коментарів.

- Надлишок марганцю(понад 0,1 мг/л) чинить мутагенну дію на людину.

- Споживання води з підвищеною жорсткістю є причиною накопичення солей в організмі, а зрештою призводить до захворювань суглобів, утворення каменів в нирках, жовчному і сечовому міхурі. Крім того, в системах водопостачання і сантехніки відбувається інтенсивне накопичення осаду, що заважає нормальній роботі побутових приладів. Накип, що утворився, є причиною 90% відмов водонагрівального устаткування. Витрата пральних порошків збільшується на 20-30%. Відмічено зниження ефективності дії лікувальної косметики у поєднанні з жорсткою водою. Шампуні перетворюються на звичайне мило.

Окрім хімічних забруднень у воді зустрічаються ще і біологічні різні захворювання, що викликають у людини. Щоб вода, якою Ви користуєтеся у Вашому будинку, була джерелом не підвищеної небезпеки, а здоров'я і довголіття, необхідно встановити систему очищення води.

Пропозицій багато і тут головне не помилитися.

 При виборі фірми краще керуватися тривалістю роботи компанії на ринку і переліком послуг, що надаються клієнтам. Краще всього, коли компанія сама може зробити аналіз води, підібрати устаткування і змонтувати його. Дуже важливо, на який термін бере на себе гарантійні зобов'язання фірма і чи надає послуги з сервісу.

 

 

 

Чи потрібна система очищення води?

Чи потрібна система очищення води?

Чи потрібна система очищення води? Питання про очищення води виникає як би сам собою, якщо вода, що поступає з водопроводу або свердловини, каламутна, має жовтувато-буре забарвлення, сторонній запах. Набагато складніше, коли вода по всіх зовнішніх ознаках сповна "нормальна" - начебто і немає причин для занепокоєння. Тим часом, світовий досвід показує, що...

Чиста вода у Вашому будинку

Чиста вода у Вашому будинку

Чиста вода у Вашому будинку Ось настав довгожданий момент - Ви в'їжджаєте у свій заміський дім. Скільки сил і засобів витрачені на те, щоб зробити Ваше життя в котеджі дійсно комфортної. Красиві меблі, дорога сантехніка, сучасні системи опалювання і водопостачання.  А чи усі Ви продумали при проектуванні водозабезпечення Вашого будинку? Чи замислювалися...

© 2021 Фильтры для воды | обратный осмос | системы водоподготовки . Все права защищены.